GÜLÜŞ TASARIMI (PEMBE ESTETİK)

Gülüş tasarımı gülüşünüzün yegpare bir bütünlük kazandığı görünüme dokuya ve ruha sahip olması için yapılan çalışmaların bütününü kapsamaktadır. Çeşitli materyaller kullanılabildiği gibi birçok aşamanın tek tek değerlendirilerek doğru planlama sonucu doğallığın ve estetiğin gülüşünüze ruh kattığını hissedeceksiniz. Geleneksel metal destekli porselen kronlardan günümüze gülüş tasarımı materyalleri çok çeşitlilik kazanmıştır. Zirkonyumlar cam seramikler günümüz literatürüne giren kron materyallerindedir. Ayrıca materyal haricinde planlama farklılıklarımda görülebilmektedir.

Full seramik kronlar veya lamınalar gibi dişlerin kesim çeşidine göre ve gülüş tasarımı farklılıkları olabilir. Klinikte bunların hepsi diş hekimlerimizce detaylı bir muayene ve planlama sonucu karara bağlanıldığında da bir yol haritası oluşturulacaktır.

Özellikle dijital diş hekimliği yaygınlaştıkça gülüş tasarımı için yeni seçenekler ve alternatifler çoğalmaya başlamaktadır. Hep beraber bu heyecanlı yolculukta daha nelerle karşılaşırız bilemiyoruz, ama şunu iyi biliyoruz ki sizlerin gülümsemesi için biz hep burada olacağız.

DİŞE DOKUNUR İŞLER